Oglądając tutoriale makijażowe natknęłam się na puder Hean, Lightening Secret Eye Powder (Rozjaśniający ultralekki puder pod oczy). Pierwszy taki puder stworzony przez polską markę. Cena ? waha się od 15,99 do 26zł. Udało mi się zakupić za 15,99 w sklepie internetowym.

Co obiecuje producent :

Rozjaśniający ultralekki puder pod oczy zapewnia jedwabiste wykończenie. Odbija światło dzięki korekcie Soft Focus. Optycznie wygładza zmarszczki, utrwala korektor.

Moja opinia :

Mogę wychwalać go godzinami. Przepięknie wygładza skórę pod okiem, niweluje optycznie zmarszczki a cera pod okiem wygląda jak z photoshopu. Uwielbiam to cudo. Pięknie rozświetla skórę dzięki maleńkim drobinkom zawartym w pudrze. Ciesze się, że trafiłam na wysokiej jakości puder w rewelacyjnej cenie. Polecam osobom, które mają już widoczne zmarszczki i zwykły puder jeszcze je podkreśla i wysusza skórę pod oczami. Jak wiadomo każdy puder stworzony do skóry pod oczami powoduje flesh back. Więc trzeba z nim uważać gdy planujemy nałożyć go w dniu ślubu bo przy błysku fleszy może bielić.

Poniżej wrzucam Wam zdjęcia jak wygląda pod okiem w świetle lamp oraz w świetle dziennym