Coraz częściej szukam i wybieram kosmetyki naturalne, ekologiczne, nie testowane na zwierzętach. Ostatnio przyszła do mnie paczuszka od @madebykasiamandarynka
To jest dziewczyna, która własnoręcznie produkuje i tworzy kosmetyki do twarzy i ciała. Stworzyła swoją linię kosmetyków ekologicznych. Bardzo doceniam pracę i wysiłek oraz pasję ludzi, którzy całe serce wkładają w to co robią. Opakowania są dopracowane do najdrobniejszych szczegółów, nawet etykiety są z jej własnym logo. Kartonik z napisem Mandarynka tak mnie urzekł, że nigdzie go nie oddam. Ale przejdzmy do produktu. Wybrałam sobie balsam kokosowy. Wiadomo już, że ja jestem kokosowa od stop do głow i wszystko co z kokosem muszę mieć. Otworzyłam słoiczek zanurzyłam palucha i zamarłam. To nie jest balsam, to nie jest krem. To jest poprostu delikatna chmurka jak mus albo pianka. Konsystencja nie do opisania. Oczywiście wysmarowałam się cała tym cudem. Pachnie obłednie, prawdziwy kokos delikatny słodki subtelny zapach. Balsam można równiez stosować do twarzy. Pięknie nawilża skórę i ładnie się wchłania.
Trzeba wspierać polski przemysł zwłaszcza osoby z taką pasją jak Kasia. Zajrzyjcie do niej na pewno znajdziecie coś dla siebie i dla bliskich na prezent. Pięknie zapakowane pudełeczko rozkoszy. Dziękuje kochana za paczuszkę, wiedziałam, że się nie zawiodę. Uwielbiam takie produkty. Polecam tą firme z całego serca.

Wraz z Kasią przygotowałyśmy zniżkę dla naszych czytelników. Na hasło “classy20” macie 20% rabatu na kosmetyki na stronie https://kasiamandarynka.pl/ .