Otrzymałam w ramach współpracy zegarek od firmy TINT . Postanowiłam podzielić się z Wami historią marki bo bardzo mnie zaciekawiła. Zwłaszcza, że mamy obecnie ciężki okres w kraju jak i na świecie i trzeba wspierać naszą polską gospodarkę i pokazywać to co godne uwagi.

Właściciele marki Tintwatches chcieli wprowadzic na rynek oryginalny unikatowy ponadczasowy zegarek zarówno dla kobiet i mężczyzn. Firma jest na rynku od 2019r. więc jest to całkiem nowa marka. Na pomysł projektu zegarka wpadł młody 18letni Ksawery wraz z Maciejem. Wszystkie części zegarka zostały stworzone od zera. Wiec nie jest to kwestia wybrania designu, dołożenia loga na tarczy i koniec. Dla chłopaków to było coś więcej. Konstrukcja zegarka jest ręcznie produkowana przez 7 wykwalifikowanych pracownikow fabryk w Chinach. Zegarek jest unisexowy pasuje zarówno na męski i damski nadgarstek.

Koperta zegarka TINT składa się z dwóch modułów mających bezkompromisowe, ostre krawędzie – modułu czasowego oraz dekoracyjnego. Zostały one przytwierdzone ośmioma śrubami do blaszki ze stali nierdzewnej, do której przymocowany jest także silikonowy pasek.

Moduł czasowy zawiera wykonany na zamówienie mechanizm kwarcowy, który wskazuje datę, godzinę, minuty oraz sekundy na wyświetlaczu LCD. Czas ustawia się przy użyciu dwóch przycisków, umieszczonych subtelnie na prawym boku modułu

Zegarek jest odporny na zachlapania. Każdy z zegarków ma unikatowy nr seryjny wygrawerowany na blaszce.

Tint rozwija się jeszcze bardziej. Chcą wprowadzić do sprzedaży moduły dekoracyjne z nowymi wzorami, jak również zamienniki wszystkich innych części owego zegarka. Dzięki temu TINT będzie biżuterią na lata, a raz zakupiony zegarek będzie mógł być modyfikowany przez klienta.

Podsumowując, zegarek może stać się hitem na polskim rynku, ponieważ jego design wpasowuje się w sportowy jak i elegancki styl i może służyć na lata.